Продукція > CANTHERM > CWF3AA202F3470
CWF3AA202F3470 Cantherm
CWF_11x17_AUG_2017.pdf
Виробник: Cantherm
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3470K PROBE
Package / Case: Cylindrical Probe, Plastic
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 3470K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3470K PROBE, Package / Case: Cylindrical Probe, Plastic, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 3470K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 7.87" (200.00mm), Part Status: Active.