CWH5R5474CF-ZJ
CWH5R5474CF-ZJ CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4031_CWH_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/C
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/C, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 F, Voltage - Rated: 5.5 V.