Продукція > PATLITE > CWK3C-24-CD+FL008
CWK3C-24-CD+FL008
  • CWK3C-24-CD+FL008
  • CWK3C-24-CD+FL008
CWK3C-24-CD+FL008 PATLITE
CWK-Specifications.pdf CWK-Manual.pdf
Виробник: PATLITE
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white cold; 24VDC; 1200lm; 6500K; IP66; 3m; -10÷50°C
Type of lamp: LED lamp
Colour: white cold
Operating temperature: -10...50°C
Length: 390mm
Operating voltage: 24V DC
Cable length: 3m
Luminosity: 1200lm
Colour temperature: 6500K
IP rating: IP66
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white cold; 24VDC; 1200lm; 6500K; IP66; 3m; -10÷50°C, Type of lamp: LED lamp, Colour: white cold, Operating temperature: -10...50°C, Length: 390mm, Operating voltage: 24V DC, Cable length: 3m, Luminosity: 1200lm, Colour temperature: 6500K, IP rating: IP66.