CWR06FC105MM
CWR06FC105MM Vishay Sprague
cwr06.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 20% 10V 1005
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Tray
Package / Case: 1005 (2512 Metric)
Size / Dimension: 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Failure Rate: M (1%)
Grade: Military
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: MIL-PRF-55365/4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 10V 1005, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Packaging: Tray, Package / Case: 1005 (2512 Metric), Size / Dimension: 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Failure Rate: M (1%), Grade: Military, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: MIL-PRF-55365/4.