Продукція > VISHAY > CWR06HC336KCB
CWR06HC336KCB
CWR06HC336KCB Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 33uF 15V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Pad SMD (0.01%FR) 0.9 Ohm 125°C Tray
Написати відгук