CWR06HH225KSHR Vishay Sprague
cwr06.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CWR06HH225KSHR
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2005 (5113 Metric)
Size / Dimension: 0.200" L x 0.050" W (5.08mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Grade: Military
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 15 V
Qualification: MIL-PRF-55365/4
Написати відгук
Description: CWR06HH225KSHR, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2005 (5113 Metric), Size / Dimension: 0.200" L x 0.050" W (5.08mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Failure Rate: S (0.001%), Grade: Military, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 15 V, Qualification: MIL-PRF-55365/4.