Продукція > VISHAY > CWR06JC225KR
CWR06JC225KR
CWR06JC225KR Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 2.2uF 20V D CASE 10% (3.81 X 2.54 X 1.27mm) Pad SMD (0.01%FR) 5 Ohm 125°C Tray
Написати відгук