Продукція > VISHAY > CWR06JC226KR
CWR06JC226KR
CWR06JC226KR Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 22uF 20V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Pad SMD (0.01%FR) 0.9 Ohm 125°C Tray
Написати відгук