CX-24J024J0Z0030
CX-24J024J0Z0030 Joymax Electronics
CX-24J024J0Z0030.pdf
Виробник: Joymax Electronics
Description: COAX CBL 50GHZ 2.4MM TO 2.4MM
Packaging: Bag
Color: Black, Red
Length: 11.811" (300.00mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 6.00mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.4mm Plug
2nd Connector: 2.4mm Plug
Frequency - Max: 50 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 50GHZ 2.4MM TO 2.4MM, Packaging: Bag, Color: Black, Red, Length: 11.811" (300.00mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 6.00mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.4mm Plug, 2nd Connector: 2.4mm Plug, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.