CX030PC3CW018N TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CBL ASSY COAX PLUG 18"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: White
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: Coaxial Plugs to Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: Rectangular Plug with Coaxial Contacts
2nd Connector: Coaxial Cables, 3 Positions
Part Status: Active
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY COAX PLUG 18", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: White, Length: 18.00" (457.20mm), Style: Coaxial Plugs to Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: Rectangular Plug with Coaxial Contacts, 2nd Connector: Coaxial Cables, 3 Positions, Part Status: Active, 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.