CX05M475K
CX05M475K Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10%( 4.57 X 8.76mm) Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CX05M475K Kemet