CX06K685K Kemet
kem_t2042_t370_t378.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 6.8uF 25V 10% (5.59 X 2.79 X 7.37mm) Radial 4.57mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CX06K685K Kemet