CX0805MRX7R8BB393
CX0805MRX7R8BB393 Pulse Electronics
cx1206mkx7r0bb103
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 0.039UF 25V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.039 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.039UF 25V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.039 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0805MRX7R8BB393 Виробник : PulseLarsen Antennas X2Y_15-2237598.pdf Feed Through Capacitors 39nF X7R 20% 25V