CX0805MRX7R9BB183
CX0805MRX7R9BB183 PulseLarsen Antennas
X2Y_15.pdf
Виробник: PulseLarsen Antennas
Description: CAP CER 0.018UF 50V X7R 0805
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0805MRX7R9BB183 Виробник : PulseLarsen Antennas X2Y_15-2237598.pdf Feed Through Capacitors 18nF X7R 20% 50V