CX10M-000000-N5A
CX10M-000000-N5A Advanced Energy / Excelsys
en_lv_coolx1000_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
Modular Power Supplies – Chassis 1000W Fanless Medical CoolPac, IEC terminal, Low leakage (150uA), 6 slots, 12V Aux , must be used with CoolX Mod
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm), Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Medical, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Height: 1.60" (40.6mm), Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 93%, Power (Watts): 1000 W, Voltage - Isolation: 4 kV, Number of Positions: 6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX10M-000000-N5A CX10M-000000-N5A Виробник : EXCELSYS / Advanced Energy en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm)
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Medical
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Height: 1.60" (40.6mm)
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 93%
Power (Watts): 1000 W
Voltage - Isolation: 4 kV