CX10M-000000-N5B
CX10M-000000-N5B EXCELSYS / Advanced Energy
en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO
Features: 5V, 4.7A Auxilary Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm)
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC
Type: Medical
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Height: 1.60" (40.6mm)
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 93%
Input Connector: IEC 320-C14
Cooling Type: Convection
Current - Leakage: 150 µA
Power (Watts): 1000 W
Voltage - Isolation: 4 kV
Number of Positions: 6
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO, Features: 5V, 4.7A Auxilary Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm), Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC, Type: Medical, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Height: 1.60" (40.6mm), Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 93%, Input Connector: IEC 320-C14, Cooling Type: Convection, Current - Leakage: 150 µA, Power (Watts): 1000 W, Voltage - Isolation: 4 kV, Number of Positions: 6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX10M-000000-N5B CX10M-000000-N5B Виробник : Advanced Energy / Excelsys en_lv_coolx1000_data_sheet.pdf Modular Power Supplies – Chassis 1000W Fanless Medical CoolPac, IEC terminal, Low leakage (150uA), 6 slots, 5V Aux , must be used with CoolX Mod