CX10S-000000-S-A
CX10S-000000-S-A EXCELSYS / Advanced Energy
en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm)
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Medical
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Height: 1.00" (25.4mm)
Approval Agency: CSA, EN, IEC, UL
Efficiency: 93%
Power (Watts): 1000 W
Voltage - Isolation: 4 kV
Number of Positions: 6
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm), Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Medical, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Height: 1.00" (25.4mm), Approval Agency: CSA, EN, IEC, UL, Efficiency: 93%, Power (Watts): 1000 W, Voltage - Isolation: 4 kV, Number of Positions: 6, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1.