Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB35416K0DZFA1
CX2016DB35416K0DZFA1
CX2016DB35416K0DZFA1 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 35.416 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 35.4160MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 35.416 MHz.