Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA24545D0GSZC1
CX2016SA24545D0GSZC1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e-2936404.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 2.0mm x 1.6mm Crystal 24.545MHz 8pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук