Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA27120B0KLRG1
CX2016SA27120B0KLRG1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e-2936404.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 2.0mm x 1.6mm Crystal 27.12MHz 6pF +/-40ppm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 178-187 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук