Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA55466F0HPSHH
CX3225CA55466F0HPSHH
CX3225CA55466F0HPSHH KYOCERA AVX
cx3225ca_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 55.46667MH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 55.466 MHz