Продукція > KYOCERA AVX > CX3225GA10000D0PTVZ1
CX3225GA10000D0PTVZ1
CX3225GA10000D0PTVZ1 KYOCERA AVX
CX3225GAxxxxxD0PTVZ1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms
Frequency: 10 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Frequency Stability: ±150ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GA10000D0PTVZ1 CX3225GA10000D0PTVZ1 Виробник : Kyocera AVX CX3225GAxxxxxD0PTVZ1.pdf Crystals 10000kHz 8pF AEC-Q200