Продукція > KYOCERA AVX > CX3225GA30000D0PTVCC
CX3225GA30000D0PTVCC
CX3225GA30000D0PTVCC Kyocera AVX
cx3225ga_e.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Crystals 30000kHz 8pF AEC-Q20 0
на замовлення 1130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Frequency Stability: ±150ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 30 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GA30000D0PTVCC CX3225GA30000D0PTVCC Виробник : KYOCERA AVX cx3225ga_e.pdf Description: CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 30 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 30 MHz