Продукція > KYOCERA AVX > CX3225SA18080H0FSST1
CX3225SA18080H0FSST1
CX3225SA18080H0FSST1 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Crystals 18080kHz 12pF AEC-Q2 00 ESR=60mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук