CXA-0078-22-2-9CS2405 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CABLE 2COND 22AWG WHITE SHLD
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 150°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.137" (3.48mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: White
Part Status: Active
Voltage: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 2COND 22AWG WHITE SHLD, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: 150°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.137" (3.48mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm), Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: White, Part Status: Active, Voltage: 600 V.