CXHP2R7106R-TWX
CXHP2R7106R-TWX CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4012_CXHP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 10F 12.5X20 EDLC
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.209" (5.30mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 10F 12.5X20 EDLC, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.209" (5.30mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 2.7 V.