CXHP2R7107R-TWV
CXHP2R7107R-TWV CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4012_CXHP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 100F 18X60 EDLC
Packaging: Box
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm @ 1kHz
Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm)
Capacitance: 100 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 94 шт:
Написати відгук
Description: 2.7V 100F 18X60 EDLC, Packaging: Box, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm @ 1kHz, Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm), Capacitance: 100 F, Voltage - Rated: 2.7 V.