CXHP2R7224R-TWX
CXHP2R7224R-TWX CDA (Zhifengwei Technology)
CXHP%2520Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5*10 2.7V 0.22F EDLC
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 7547 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5*10 2.7V 0.22F EDLC, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 F, Voltage - Rated: 2.7 V.