CXHP2R7306R-TW
CXHP2R7306R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4012_CXHP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 2.7V 30F 16X30 EDLC
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 30 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7V 30F 16X30 EDLC, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 30 F, Voltage - Rated: 2.7 V.