CXOH20-BP-10.000
CXOH20-BP-10.000 Crystek Corporation
CXOH20.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ HCMOS
Packaging: Box
Package / Case: 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads
Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ HCMOS, Packaging: Box, Package / Case: 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads, Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CXOH20-BP-10.000 CXOH20-BP-10.000 Виробник : Crystek Corporation CXOH20-BP-10.000-180513.pdf TCXO Oscillators 20x20mm 5Pin 5V 1PPm 1 PPm