CXP-3R0106R-TW
CXP-3R0106R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
CXP-3.0V%20Datasheet.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.0V 10F 12.5X20 EDLC
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 586 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.0V 10F 12.5X20 EDLC, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 3 V.