CXP-3R0107R-TW
CXP-3R0107R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
CXP-3.0V%20Datasheet.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.0V 100F 22*45 T/S1 EDLC
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 100 F
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 82 шт:
Написати відгук
Description: 3.0V 100F 22*45 T/S1 EDLC, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 100 F, Voltage - Rated: 3 V.