CXP-3R0125R-TW
CXP-3R0125R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4011_CXP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 5*22 3.0V 1.2F EDLC
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 F
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 4093 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5*22 3.0V 1.2F EDLC, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.2 F, Voltage - Rated: 3 V.