CXT-8192A Cirrus Logic Inc.
CIRRS00138-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Cirrus Logic Inc.
Description: CRYSTAL
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 19pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 8.192 MHz
на замовлення 2048 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 19pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 8.192 MHz.