Продукція > CISSOID > CXT-PLA3SA12450AA
CXT-PLA3SA12450AA
CXT-PLA3SA12450AA CISSOID
CXT-PLA3SA12450.pdf
Виробник: CISSOID
Description: MOS POWER MODULE 1200V/450A SIC
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Technology: Silicon Carbide (SiC)
Drain to Source Voltage (Vdss): 1200V (1.2kV)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 450A
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 30000pF @ 600V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.25mOhm @ 300A
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 295nC @ 15V
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOS POWER MODULE 1200V/450A SIC, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: 6 N-Channel (3-Phase Bridge), Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Technology: Silicon Carbide (SiC), Drain to Source Voltage (Vdss): 1200V (1.2kV), Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 450A, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 30000pF @ 600V, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.25mOhm @ 300A, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 295nC @ 15V, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.