CY02-433.92
CY02-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cy02-433.92.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY02-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -20?70°C, 43?8.5?5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: CY02-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -20?70°C, 43?8.5?5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY02-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -20?70°C, 43?8.5?5mm CY02-433.92 RF CY02-433.92