CY03-433.92
CY03-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cy03-433.92.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY03-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -107dBm, 4.8kbps max, Is 4.1mA, 3?5.5V, -20?70°C, 43?10.5?5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 6 шт
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Код виробника: CY03-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -107dBm, 4.8kbps max, Is 4.1mA, 3?5.5V, -20?70°C, 43?10.5?5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 6 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY03-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -107dBm, 4.8kbps max, Is 4.1mA, 3?5.5V, -20?70°C, 43?10.5?5mm CY03-433.92 RF CY03-433.92