CY07-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; Shutdown Mode; 433,92MHz; Si -110dBm; 9,6kbps max; Is 6mA; 3,6V~5,5V; -40°C ~ 85°C; 43,2x11,5x5mm; CY07-433.92 RF CY07-433.92
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; Shutdown Mode; 433,92MHz; Si -110dBm; 9,6kbps max; Is 6mA; 3,6V~5,5V; -40°C ~ 85°C; 43,2x11,5x5mm; CY07-433.92 RF CY07-433.92, кількість в упаковці: 2 шт.