CY08-433.92
CY08-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cy08-868.35.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY08-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 9.6kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -40?85°C, 31.5?12?5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Код виробника: CY08-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 9.6kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -40?85°C, 31.5?12?5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY08-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 9.6kbps max, Is 6mA, 3.6?5.5V, -40?85°C, 31.5?12?5mm CY08-433.92 RF CY08-433.92