CY42-433.92
CY42-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cy42-433.92.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY42-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 2.5mA, 2.4?5.5V, -40?85°C, 43?11.5?5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 4 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: CY42-433.92 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 2.5mA, 2.4?5.5V, -40?85°C, 43?11.5?5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 4 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY42-433.92 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, Shutdown Mode 433.92MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 2.5mA, 2.4?5.5V, -40?85°C, 43?11.5?5mm CY42-433.92 RF CY42-433.92