CY49-433.92
CY49-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cy49-433.92.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY49-433.92MHz RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 6mA, 3.3?5.5V, -30?80°C, 12?10.5?5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 42 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: CY49-433.92MHz RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 6mA, 3.3?5.5V, -30?80°C, 12?10.5?5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 50 шт.