Продукція > CY WIRELESS > CY49-433.92MHz
CY49-433.92MHz CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 6mA, 3.3?5.5V, -30?80°C, 12?10.5?5mm CY49-433.92 RF CY49-433.92
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 42 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 6mA, 3.3?5.5V, -30?80°C, 12?10.5?5mm CY49-433.92 RF CY49-433.92, кількість в упаковці: 5 шт.