CY55-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; Low Current Consumption; 433,92MHz; Si -106dBm; 2,4kbps max; Is 2,8mA; 2,4V~5,5V; -30°C ~ 85°C; 29,7x10x5mm; CY55-433.92 RF CY55-433.92
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; Low Current Consumption; 433,92MHz; Si -106dBm; 2,4kbps max; Is 2,8mA; 2,4V~5,5V; -30°C ~ 85°C; 29,7x10x5mm; CY55-433.92 RF CY55-433.92, кількість в упаковці: 5 шт.