Продукція > CY WIRELESS > CY89-V1.1-433.92
CY89-V1.1-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; SMD; 433,92MHz; Si -110dBm; 4,8kbps max; Is 7mA; 3,6V~5V; -20°C ~ 70°C; 12,5x12,5x2,5mm; CY89-V1.1-433.92 RF CY89-V1.1-433
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver; SMD; 433,92MHz; Si -110dBm; 4,8kbps max; Is 7mA; 3,6V~5V; -20°C ~ 70°C; 12,5x12,5x2,5mm; CY89-V1.1-433.92 RF CY89-V1.1-433, кількість в упаковці: 5 шт.