Продукція > CY WIRELESS > CY89-V1.1-868.35
CY89-V1.1-868.35
CY89-V1.1-868.35 CY WIRELESS
info-rf%20cy89-v1.1-868.pdf
Виробник: CY WIRELESS
Код виробника: CY89-V1.1-868.35 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, SMD 868.35MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 7mA, 3.6?5V, -20?70°C, 12.5?12.5?2.5mm Communication Modules
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: CY89-V1.1-868.35 RoHS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, SMD 868.35MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 7mA, 3.6?5V, -20?70°C, 12.5?12.5?2.5mm Communication Modules, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CY89-V1.1-868.35 Виробник : CY WIRELESS ASK/OOK Superheterodyne Receiver, SMD 868.35MHz, Si -110dBm, 4.8kbps max, Is 7mA, 3.6?5V, -20?70°C, 12.5?12.5?2.5mm CY89-V1.1-868.35 RF CY89-V1.1-868