CYRM10-433.92 CY WIRELESS
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Superheterodyne Receiver w/ Decoder 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 7.5mA, 3?5.5V, -20?70°C, 27.6?12?5mm CYRM10 RF CYRM10-433.92
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Superheterodyne Receiver w/ Decoder 433.92MHz, Si -110dBm, 2.4kbps max, Is 7.5mA, 3?5.5V, -20?70°C, 27.6?12?5mm CYRM10 RF CYRM10-433.92, кількість в упаковці: 2 шт.