CYT1-433.92
CYT1-433.92 CY WIRELESS
info-rf%20cyt1-433.92.pdf
Виробник: CY WIRELESS
ASK/OOK Transmitter 433.92MHz, Po 12dBm, 1.2kbps max, Is 12mA, 2.6?12V, -20?70°C, 11.5?16?5mm CYT1-433.92 RF CYT1-433.92
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
ASK/OOK Transmitter 433.92MHz, Po 12dBm, 1.2kbps max, Is 12mA, 2.6?12V, -20?70°C, 11.5?16?5mm CYT1-433.92 RF CYT1-433.92, кількість в упаковці: 10 шт.