CZ200-020S
CZ200-020S Laird Technologies EMI
coolzorb-200-datasheet
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RF EMI ABSORBERS 0.02"
Packaging: Bulk
Type: Absorbers
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C
Thickness - Overall: 0.020" (0.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBERS 0.02", Packaging: Bulk, Type: Absorbers, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C, Thickness - Overall: 0.020" (0.50mm).