CZ200-080S
CZ200-080S Laird Technologies EMI
coolzorb-200-datasheet
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RF EMI ABSORBERS 0.08"
Packaging: Bulk
Type: Absorbers
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C
Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBERS 0.08", Packaging: Bulk, Type: Absorbers, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C, Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm).