CZ700LF-040 Laird Technologies EMI
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 12" X 12"
Packaging: Bulk
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Thickness - Overall: 0.040" (1.02mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORBING SHEET 12" X 12", Packaging: Bulk, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Thickness - Overall: 0.040" (1.02mm).
Інші пропозиції CZ700LF-040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CZ700LF-040 CZ700LF-040 Виробник : Laird Performance Materials EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding COOLZORB-700LF 1mm - 12*12*.040in